Ze kwamen van ver.

Kleutergewijs

December. Een maand met heel wat fijne momenten. Overal mooi versierde klassen, kleuters die verwachtingsvol uitkijken naar het bezoek van Sinterklaas. De kerstboom staat in de gang te wachten op zijn beurt. De fijnste tijd van het jaar… Maar in onze klas was dat dit jaar toch wel anders. In één week tijd moesten we afscheid nemen van twee van onze kleuters. Misschien moet ik eerst even teruggaan naar de maand mei.

Gekende beelden

Het is ondertussen niet nieuw meer, de stroom van vluchtelingen die alles moeten achterlaten in de hoop om hier een beter leven te kunnen opbouwen. Ook België engageert zich om een aantal vluchtelingen op te vangen, en op een aantal plaatsen worden centra ingericht waar deze mensen terecht kunnen. Eveneens in de gemeente waar onze school zich bevindt; en zo verwelkomt onze school in mei een tiental kinderen, waarvan een meisje in mijn derde kleuterklas, Zarmina.

Het…

View original post 920 woorden meer

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s