NY- Times bericht over onderzoek door de universiteit van California waaruit zou blijken dat meer dan de helft van de bevraagde jongeren nu meer bezorgd zijn over hun privacy dan 5 jaar geleden. Meer nog 88% van de bevraagde jongeren zijn voor een wet die websites verplicht persoonlijke informatie te verwijderen en 62% wil een wet die er voor zorgt dat je steeds kan zien wat een website over jou weet.
Jonge volwassenen zouden volgens een onderzoek van PEW dat later deze maand verschijnt ook ijveriger zijn dan oudere generaties in het beschermen van zichzelf online en hun online reputatie. Ze verwijderen beter ongewenste berichten en beperken informatie over zichzelf. Informatie over tieners is er echter nog niet.
(bron)
Pingback: Tweets that mention Jongeren steeds meer bezorgd over hun privacy (NY Times) « Is het nu generatie X, Y of Einstein? -- Topsy.com