Het filmpje is al een jaartje oud, maar ik ontdekte het pas dit weekend. Helder en duidelijk en vooral praktisch!
Deel dit:
- Share op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Delen op Bluesky (Wordt in een nieuw venster geopend) Bluesky
- Delen op Threads (Wordt in een nieuw venster geopend) Threads
- Delen op Mastodon (Wordt in een nieuw venster geopend) Mastodon
- E-mail een link naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Delen op LinkedIn (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Delen op Tumblr (Wordt in een nieuw venster geopend) Tumblr
- Delen op Pinterest (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
- Afdrukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Delen op Reddit (Wordt in een nieuw venster geopend) Reddit
- Delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
- Delen op Nextdoor (Wordt in een nieuw venster geopend) Nextdoor
- Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
Pingback: Aan dit filmpje heb je iets: hoe kraakt iemand een wachtwoord? | ICT Nieuws | Scoop.it
Goede tips voor een sterk wachtwoord in een filmpje. Maar een brute-force attack bij websites als Hotmail, Hyves, eBay of PayPal lijkt mij niet erg waarschijnlijk. Deze sites staan echt niet toe om 2 miljard wachtwoorden per seconde uit te proberen.
Bij Hotmail staat er bijvoorbeeld al na 10 pogingen al “U heeft zich te vaak proberen aan te melden met een onjuist e-mailadres of wachtwoord.” waarna er ook een Captcha verschijnt.
Gevaarlijker is het om overal een zelfde wachtwoord te gebruiken. Dat wordt in dit filmpje helaas niet genoemd. Als je dan op een slecht beveiligde site hetzelfde wachtwoord gebruikt als bij bv Hotmail heb je een probleem wanneer die site gekraakt wordt.
Goede aanvulling, inderdaad, bedankt!
Pingback: Is een paszin in plaats van een paswoord beter of niet? « Is het nu generatie X, Y of Einstein?
Pingback: Slechte grammatica maakt paswoorden beter « X, Y of Einstein?
Pingback: Aan dit filmpje heb je iets: hoe kraakt iemand een wachtwoord? | Het gebruik van media in het onderwijs
Pingback: 2016 op X, Y of Einstein | X, Y of Einstein?