29 april 2011: jongeren en authenticiteit, een studiedag

Met behoorlijke trots kondig ik graag de studiedag aan rond jongeren en authenticiteit op 29 april 2011 in Gent. (Hashtag: #isdatecht)

Op vrijdag 29 april 2011 organiseert de Arteveldehogeschool een studiedag rond authenticiteit en jongeren.

Op deze studiedag worden de onderzoeksresultaten bekend gemaakt van het project ‘Is dat echt ?’ Welke criteria gebruiken jongeren om een leerkracht, een jeugdwerker, een begeleider al dan niet als authentiek te zien? Dit project werd door de Arteveldehogeschool gefinancierd met PWO-middelen (projectmatig wetenschappelijk onderzoek).

De Arteveldehogeschool laat tevens andere sprekers aan het woord rond dit thema. Deze dag is interessant voor iedereen die communiceert met, werkt met of les geeft aan jongeren.

Gastsprekers zijn Joeri Van den Berghe, Hannes Leroy en Dominique Verschuren. Tom Vermeylen en ikzelf stellen de resultaten van ons onderzoek voor.

Meer informatie en mogelijkheid tot inschrijven vind je via http://www.arteveldehs.be/jongerenenauthenticiteit. Opgelet, de plaatsen zijn beperkt!

Een gedachte over “29 april 2011: jongeren en authenticiteit, een studiedag

  1. Pingback: Tweets that mention 29 april 2011: jongeren en authenticiteit, een studiedag « Is het nu generatie X, Y of Einstein? -- Topsy.com

Geef een reactie