De cover van het nieuwe boek van Linda Duits en mezelf: Meisjes kijken

Linda Duits is een geweldige onderzoeksterblogger en columniste. Ik kreeg de kans om samen met haar een boek te schrijven gebaseerd op onder andere haar onderzoek over het leven van meisjes vandaag. Met gepaste trots wil ik jullie nu al de cover meegeven.

Het boek ‘Meisjes kijken’ verschijnt binnen 2 weken!

MeisjesKijkenCover

Over het boek:

Met de komst van de puberteit verandert er heel wat in het leven van meisjes. Op dat moment verliezen ouders vaak het zicht op hun dochter. Het kind verandert in een raadsel en dat kan tot grote zorgen leiden. Over de nadruk op uiterlijk, het constante geroddel, seksualiteit…

Veel van deze zorgen worden bovendien gevoed door de media. Films presenteren de middelbare school als een jungle en kranten schrijven gretig over zogenaamd nieuwe fenomenen als breezerseks en bangalijstjes.

‘Meisjes kijken’ laat zien wat er klopt van het beeld dat media over meisjes schetsen en laat de lezer kijken vanuit het perspectief van de meisjes zelf. Niet alleen blanke middenklassemeisjes komen daarbij aan bod. Het boek is geschreven met aandacht voor de grote diversiteit onder meisjes vandaag.

14 gedachten over “De cover van het nieuwe boek van Linda Duits en mezelf: Meisjes kijken

  1. “Linda Duits is een geweldige onderzoekster, blogger en columniste.”
    Hoewel ik vrijwel alle schrijfsels van Linda onderschrijf of er in ieder geval respect voor heb, zou ik niet op zo’n manier iemand willen beschrijven.
    “Geweldig”.
    Tja… Wie bepaalt dat?
    Verder ben ik wel benieuwd naar het boek dus dat komt absoluut binnen.
    Maar beetje rustiger aan met openbare uitlatingen. 😉

  2. Pingback: Gastblog van Linda Duits: Hoe bescherm je tieners op Facebook? | X, Y of Einstein?

  3. Pingback: Gastblog van Linda Duits: Een ethisch kader voor werken met big data | X, Y of Einstein?

  4. Pingback: Gastblog van Linda Duits: De invloed van veranderende ICT op het plot van romans, volgens schrijvers | X, Y of Einstein?

  5. Pingback: Zet je schrap voor blauwe reclames in je Instagram (Gastblog Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  6. Pingback: 10 dingen die je moet weten over snapchat (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  7. Pingback: ‘Het internet is stokoud’: dingen maken in een digitale wereld (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  8. Pingback: Nederlanders minder druk en meer met media bezig (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  9. Pingback: Verschil identiteitshack en cyberpesten essentieel voor adequate oplossing (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  10. Pingback: 5 redenen waarom je deze blogpost zal willen lezen en delen (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  11. Pingback: Wat te doen als sexting misgaat? Advies voor school en ouders (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  12. Pingback: Sletten, nerds en de sociaal-seksuele pikorde van tieners (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  13. Pingback: Gepaste en ongepaste roem: hoe jongeren betekenis geven aan celebrities (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

  14. Pingback: Valt Dove definitief door de mand met uitbuiting onzekerheid vrouwen? (Linda Duits) | X, Y of Einstein?

Geef een reactie