Mediawijsheid al doende leren (Radiocentrum)

We leggen in ons boek uit hoe mediasmarte jongeren nu meer dan ooit nood hebben aan mediaopvoeding. Vandaag viel ons oog op een aanbieding op de vernieuwde site van radiocentrum.be die het volgende aanbieden:

Het REC stimuleert dat iedereen de media vauit een kritischer perspectief kan benaderen en zelf gaat participeren in het maatschappelijk debat. Jongeren die zelf media gaan maken, leren veel meer bij over de werking en de eventuele valkuilen bij het consumeren van die media. In dat opzicht heeft het REC een pedagogische opdracht om jongeren aan den lijve te laten ondervinden hoe een radio uitzending gemaakt wordt.

Check hun site voor meer informatie oa over welke eindtermen en ontwikkelingsdoelen door hun workshops nagestreefd worden.

Geef een reactie