De weekendbijlage bij deze blog:
- Deliberate ignorance, het bewust niet willen weten. Waarom doen we het en vooral: wat willen we bewust niet weten?
- Vooral mensen aan de extreem linkse én rechts kant van het politieke spectrum lijken gevoelig voor samenzweringstheorieën. Of wil men dat hen doen geloven?
- Er worden steeds meer boeken weer in de ban gegooid in de VS. Deze tiener organiseert nu een banned book club.
- We hebben het steeds over de slechte staat van het klimaat en de natuur. Maar dat wil niet zeggen dat er ook geen goede dingen gebeuren. Vox brengt een overzicht van plaatsen waar de natuur aan het herstellen is.
- Iemand kocht voor belachelijk veel geld een NFT van een oude versie van het boek DUNE en besefte dan dat je daar letterlijk niets mee kan doen. En dat is maar een van de problemen met NFT’s.
Hoe werkt het de James Webb Telescoop?
Ondertussen heb ik zo een behoefte om op reis te gaan. Waarom niet naar Parijs? Om bijvoorbeeld drie minder bekende musea te bezoeken: